↓DESING BY↓

Bagárová ze SuperStar si koleduje: Chová se jako rozmazlená primadona!

24. listopadu 2009 v 12:21 | *ZdEnDa<3* |  Česko-Slovenská Superstar
Monika Bagárová (foto archiv TV Nova)

Finalistka Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová (15) se učí překvapivě rychle. Ještě ani soutěž neskončila a ona už začíná okolí dusit hvězdnými manýrami, za které by se nemusela stydět ani leckterá hollywoodská popová star.
Stačí málo a Bagárová si zadělá na pořádný průšvih. Podle zdrojů ze zákulisí SuperStar si totiž tahle princeznička dost zahrává. Vzteká se při výběru písniček a dramaturgům s ní pomalu dochází trpělivost.

"Skladby si nevybíráme my sami, ale dramaturgové. Výběr nemůžeme moc ovlivnit," nechala se slyšet Monika při nedělním přenosu, kdy finalisté zpívali mimo jiné i rockové balady.

Na klackovité chování má vzhledem k věku jistě nárok, v jejím případě je ale dosti překvapivé. Navenek se totiž snaží vystupovat jako líbezná, uctivá a skromná dívka cudně klopící oči. Skutečnost je ale jiná! Podobné manýry předvedla před lety i Martina Balogová v Česko hledá SuperStar, než ji zkušenější kolegové a pořadatelé akcí "usměrnili".

Na Slovensku si zase svoje užili s 3. slovenskou SuperStar Vierkou Berkyovou, která nyní žije v Irsku a spíš než o zpěvu se v jejím případě v poslední době diskutovalo o jejím údajném těhotenství.

Je jen a pouze na Bagárové, jakou cestou se vydá. Skandály a nosánek nahoru jí možná zajistí pár titulních stran v obrázkových časopisech, ale není to málo, Moniko? S takovými ideály jsi snad do soutěže nešla?! (lv)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog???

♥♥♥
♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
↓NAKRMTE MI PŘÍŠERKY(když na napíšete že jste nakrmili tak ti také nakrmím)↓